اخبار

بازدید محمد سنجری از خبرگزاری ایرنا در خراسان رضوی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی از خبرگزاری ایرنا در مرکز این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی محمد سنجری در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان رضوی گفت: خبرنگاران با توجه به رسالتی که در پیگیری مشکلات جامعه دارند زبان گویای مردم هستند.

سنجری در آستانه روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان رضوی در مشهد در گفت : به عنوان یک مسئول خود را مکلف می دانیم هر انتقادی نسبت به عملکرد خود را پذیرا باشیم و موظف به پاسخگویی هستیم.

وی شفاف سازی، دسترسی عموم مردم به اطلاعات و پیگیری اشتغال و کاهش فقر را از سیاستهای اصلی دولت تدبیر و امید ذکر کرد و گفت: در همین چارچوب امسال برای 32 دستگاه اجرایی تکلیف ایجاد 110 هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی ابلاغ شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ادامه داد: با ایجاد 110 هزار فرصت شغلی آمار بیکاری در این استان یک درصد کاهش می یابد. بهار امسال آمار بیکاری در خراسان رضوی نسبت به پارسال با 3،6 درصد کاهش به 10،7 درصد رسید که حدود دو درصد از میانگین کشوری کمتر است.

وی همچنین گفت: امسال 640 میلیارد ریال اعتبار برای گسترش مشاغل خانگی در خراسان رضوی نظر گرفته شده است. همچنین برای اشتغال حمایتی مددجویان بهزیستی 700 میلیارد ریال و کمیته امداد امام خمینی(ره) هزار و 400 میلیارد ریال منظور و تاکنون 95 درصد آن در استان جذب شده است.

سنجری همچنین به فعالیت هفت هزار واحد تعاونی در خراسان رضوی اشاره کرد و افزود: این استان از نظر تشکیل تعاونی ها هر سال جزو رتبه های برتر کشور است.

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۵۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید