اخبار

راهیابی 10 مسئول ایمنی هرمزگان به المپیاد ایمنی کشور

رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان از راهیابی10 نفر از مسئولین ایمنی واحد‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی استان به المپیاد ایمنی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، فریبا بهزادی با اعلام این خبر اظهار کرد: مرحله اول سومین المپیاد ایمنی کشور با حضور مسوولان، مدیران و کارشناسان ایمنی شرکتها و کارخانجات سراسر کشور در بندرعباس  برگزار شد که داوطلبان این المپیاد در زمینه ایمنی، تجربیات و آموخته های خود را محک زدند.

وی ارتقای سطح علمی و سنجش توانایی‌های مسئولین ایمنی را از جمله اهداف برگزاری این المپیاد ذکر و بیان کرد: در این آزمون از مجموع شرکت کنندگان، 58 نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند که 10 نفر از آنها به نام های امیررضا عبادی، امیر میرشکار نژاد، هادی محمدی، محمد کمانی، محمد آریان پور، محسن احمدیانی، سعید درخشنده، سجاد شکری زاده، غلامرضا علمی  و محمد فقیه از مسئولین ایمنی واحدهای تولیدی و صنعتی استان هرمزگان هستند که به مرحله دوم راه یافتند.

بهزادی با بیان اینکه به افراد پذیرفته شده در این آزمون، گواهینامه آموزشی حفاظت فنی و ایمنی کار اعطا می می گردد، اضافه کرد: از مجموع 58 نفر راه یافته به مرحله دوم، پس از برگزاری آزمون به سه نفر برگزیده ملی  جوایزی اهدا می شود.

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید