اخبار

برگزاری چهارمین جلسه کمیته نظام پیشنهادات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی

جلسه کمیته نظام پیشنهادات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور معاونین و جمعی از رؤسای ستادی و کارشناسان مرتبط در دفتر محمد سنجری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی محمد سنجری در این جلسه  با اشاره به اهمیت و نقش تاثیرگذار نظام پیشنهادات در تعالی سازمانی عنوان کرد : یکی از روشهای مدیریت مشارکتی ایجاد نظام پیشنهادات در یک مجموعه است. در واقع نظام پیشنهادات کانال ارتباطی بین کارکنان و مدیریت است که در صورت اجرای صحیح می تواند بر سازمان اثر مطلوبی برجای گذارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه گفت: همه برنامه ها و فعالیت ها در اداره کل می بایست با جدیت و قوت پیگیری گردد.

وی در همین راستا نیز به برنامه های تحول اداری اشاره کرد و افزود: بعضی از این برنامه ها ارتقاء یافته و به برنامه های قبلی اضافه شده است که فرهنگ سازمانی و بهره وری و ارتقاء بهره وری در نظام اداری از آن جمله است که می بایست کمیته های جدیدی در اداره کل برای پیگیری آنها تشکیل دهیم.

شایان ذکر است: در این جلسه گزارش اقدامات انجام گرفته در خصوص مصوبات جلسه قبل و پیشنهاد تشکیل کمیته اجرایی نظام آراستگی در اداره کل مورد طرح و بررسی قرار گرفت.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید