اخبار

جلسه توجیهی تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

در این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: این بررسی ها با هدف حداکثر بهره وری به مردم ایران امری حیاتی برای ادارات و دستگاه های اجرایی تلقی می شود و علاوه بر اثر گذاری مطلوب بر حوزه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارای آثار عمیق بر میزان رضایت مردم از نظام و دولت تدبیر و امید است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ، مهندس فاضلی افزود: با کمک تیم بازرسی امیدوارم بتوانیم نواقص را شناسایی و در جهت رفع آنها و افزایش نقاط قوت گامی موثر برداریم.
وی در ادامه نیز تاکید کرد: در ارزیابی ها باید تمام جوانب مد نظر باشد گزارشهای تیم بازرسی با شناسایی نقاط قوت و ضعف و تحلیل شرایط هرحوزه ، ارائه راهکار ها، تقویت نقاط قوت، از بین رفتن نقاط ضعف احتمالی همراه باشد.
ذبیحی سرپرست تیم بازرسی وزارت متبوع هدف از انجام بازرسی ها و ارزیابی عملکرد را بهبود مستمر عملکرد به منظور ارائه خدمت شایسته و مطلوب به جامعه هدف، افزایش کارایی و اثربخشی دستگاه، انتقال تجارب دو سویه، آموزش در حین ماموریت، بررسی نقاط قوت و ضعف، کمک در جهت رفع کاستی ها و برقراری تعامل بیشتر در سطح ستاد و ادارات تابعه برشمرد.

وی در ادامه برنامه زمانبندی در قالب شناسنامه بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تشریح کرد.

ذبیحی خاطرنشان کرد: بازرسی‌ها در راستای انتقال تجارب موفق کاری و نیز رفع مشکلات و نارسایی‌های احتمالی به منظور افزایش رضایت مردم و تکریم ارباب رجوع انجام می‌شود.۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۴۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید