اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: اخذ رتبه اول سرانه ایجاد اشتغال در استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در بحث سرانه ایجاد اشتغال رتبه یک کشور را دارد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهکیلویه و بویر احمد ، پروانه نیک‌مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای اشتغال استان که به ریاست علی محمد احمدی استاندار و با دبیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، با اشاره به اشتغالزایی روستایی در استان، اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در بحث اشتغالزایی روستایی رتبه 9 کشوری را دارد.
وی افزود: همچنین استان در بحث سرانه ایجاد اشتغال رتبه یک را دارد.
پروانه نیک‌مرام به عملکرد فرمانداری‌ها اشاره کرد و گفت: فرماندار لنده 3 میلیارد و 800 میلیون تومان در بحث اشتغال زایی روستایی جذب کرده که این فرمانداری بیشترین جذب را داشته است و 136 درصد فرمانداری لنده جذب داشت.
وی همچنین از فرماندار بویراحمد و گچساران تشکر کرد و گفت: فرماندار بویراحمد وگچساران به شخصه به دنبال پیگیری جذب اعتبارات اشتغالزایی روستاها هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: ازمیزان  107 میلیارد تومان تسهیلات ابلاغ شده که 81 درصد با بانک‌ها انعقاد قرارداد شده که در مجموع 53 درصد نیز پرداخت و مابقی نیز در دست اقدام و تشکیل پرونده شده است.
وی با بیان اینکه 107 میلیارد تومان از محل تسهیلات توسعه اشتغال روستایی، عشایری به استان ابلاغ شده است، گفت: ما نیز 468 میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در کارگروه‌های اشتغال مصوب و به بانک‌های عامل آنها را معرفی کردیم.
پروانه نیک‌مرام خاطرنشان کرد:  70/6 درصد طرح‌های توسعه اشتغال روستایی در کارگروه تصویب و در این زمینه رتبه برتر کشور را داریم در حالی که میانگین کشوری در این حوزه 46 درصد است.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۲۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید