اخبار

رزمایش خدمات رسانی ویژه بسیج کارگری (شیفت ایثار) کارخانه کویرتایر بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، عباس رکنی در رزمایش خدمات رسانی ویژه بسیج کارگری (شیفت ایثار) کارخانه کویرتایر اظهارکرد: در 5 ماهه نخست امسال مقرری ‌بگیران بیمه بیکاری در خراسان جنوبی افزایش نیافته است.

وی افزود: مسائل باید در این شرایط به صورت ویژه پیگیری و در جهت تقویت نظام باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی خوشبختانه در طرح مهارت‌آموزی بعد از استان اصفهان رتبه دوم کشور را از آن خود کرده است بیان کرد: در طرح کارورزی نیز رتبه پنجم کشور را کسب کرده‌ایم.

رکنی، قانون کار و قانون بیمه بیکاری را جزو دستاوردهای نظام اسلامی عنوان و تصریح کرد: برای نخستین بار در اسفندماه 69 قانون بیمه بیکاری در کشور تصویب شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در خراسان جنوبی هیچ کارگاهی وجود ندارد که سر اختلاف کارگری و کارفرمایی تعطیل شده باشد خاطرنشان کرد: در خراسان جنوبی کارگران نیز صبور هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی یادآور شد: از دی ماه سال گذشته تا 8 اردیبهشت امسال در خراسان جنوبی 4 میلیارد تومان جذب تسهیلات اشتعال پایدار روستایی و عشایری صورت گرفته است.

رکنی، اظهار داشت: در حال حاضر در خراسان جنوبی بالغ بر 90 میلیارد تومان پرداختی این تسهیلات با بهره 4 و 6 درصد صورت گرفته است.

اجرای طرح شیفت ایثار(رزمایش خدمت رسانی ویژه بسیج کارگری) در کارخانه کویرتایر بیرجند و 18کارخانه دیگر در سطح استان به صورت همزمان انجام شد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید