اخبار

بازدید منصوری از طرح های پشتیبان مشاغل خانگی در خراسان رضوی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دو طرح که در شهرستان مشهد موفق به دریافت تسهیلات مشاغل خانگی شده بودند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی عیسی منصوری طی سفر یک روزه خود به شهرستان مشهد از دو طرح موفق در حوزه پشتیبان مشاغل خانگی که موفق به دریافت تسهیلات شده بودند بازدید کرد .

طی این بازدیدها که محمد سنجری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، بیجندی معاون جهاددانشگاهی و رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان و سخدری عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی مشهد ، محمد امین بابایی مدیر اشتغال و توسعه کارآفرینی و تنی چند از رؤسای ستادی و کارشناسان این اداره کل نیز منصوری را همراهی می کردند دو طرح موفق و عملیاتی" طلوع سیما "و  کارگاه پشتیبان مشاغل خانگی " تابلو فرش نقشینه "مورد بازدید قرار گرفت.

منصوری در اولین بازدید در محل کارگاه " طلوع سیما " حضور یافت و ضمن دیدار با ایجادی مدیر عامل و کارکنان این مجموعه از نزدیک با آنان به گفت وگو نشست.

در این بازدید مدیر عامل کارگاه طلوع سینما اعلام کرد: این مجموعه اولین آموزشگاه گریم سینمایی در کشور است که از طریق دریافت تسهیلات اشتغال زا و در قالب طرح پشتیبان مشاغل خانگی در حال حاضر در زمینه تولید پروتز اعضای بدن از جمله دست ، گوش ، چشم و انگشت مصنوعی و همچنین تولید موهای مصنوعی فعالیت دارد و تولیدات این مجموعه می تواند مورد استفاده جانبازان و معلولین قرار گیرد.

همچنین مجموعه طلوع سیما اقدام به برگزاری دوره های تخصصی گریم از مقدماتی تا پیشرفته نموده که با استقبال هنرجویان مواجه شده است.

در ادامه این بازدیدها معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل کارگاه تابلو فرش نقشینه حضور پیدا کرد و ضمن گفت وگو با کیکاووسی مدیر عامل این مجموعه از محصولات این کارگاه بازدید کرد.

این کارگاه تولیدی که از تسهیلات اشتغال زا در قالب مشاغل خانگی بهره مند شده در حال حاضر تحت نظارت سازمان جهاد دانشگاهی در زمینه تولید محصولات دستباف از جمله فرش ، گلیم و تابلو فرش فعالیت می کند.

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید