اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل بهزیستی استان مرکزی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل بهزیستی استان مرکزی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی جامعه کار و تولید استان در راستای طرح ملی کاج منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی مژگان طاهری ،معاون اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در این خصوص  گفت:  با توجه به اهمیت و ضرورت استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد (طرح ملی کاج )در جامعه کار و تولید و با توجه به  انعقاد تفاهم نامه مشترک فی مابین معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  با سازمان بهزیستی کشور به شماره 3579 مورخ 19/1/97 ، تفاهم نامه ای فی ما بین اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و اداره کل بهزیستی استان مرکزی منعقد شد.

وی افزود : در این تفاهم نامه مقرر شد تعداد 30 کارگاه آموزشی با موضوع سبک زندگی سالم برای جامعه کار و تولید استان برگزار گردد  و یارانه ای نیز به منظور مشاوره و درمان ویژه شاغلین معتاد ، در راستای اجرای طرح ملی کاج تخصیص یابد.
معاون اجتماعی استان با اشاره به اینکه این تفاهم نامه با هدف همکاری های فی مابین در زمینه های خدمات اجتماعی انجام شد، گفت: پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه کار و تولید و اجرای فعالیت های راهبردی و توسعه برنامه های همیار کارکنان در کارگاه های و محیط های کاری از موضوعات مطرح در این تفاهم نامه است.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید