اخبار

دیدار مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با فرمانده انتظامی استان

به مناسب هفته نیروی انتظامی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با سردار عزیزی فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیر کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی با سردارعزیزی فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد.

مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن تبریک هفته ناجا افزود : هفته نیروی انتظامی یادآور بزرگمردان و نام آورانی است که اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته اند. در این میان جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست.

سردار عزیزی فرمانده نیروی انتظامی استان نیز با تشکر از مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی بیان کرد: تمام سعی ما این است که بتوانیم به مردم عزیز خدمت کنیم و نظم و امنیت را در جامعه برقرار کنیم.
در پایان جلسه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با تقدیم لوح تقدیر از زحمات فرمانده نیروی انتظامی  در خصوص  همکاری با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تقدیر کرد.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۹
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید