اخبار

کلانتری از موزه عروسک شرکت تعاونی توسعه روستایی الغدیر در خراسان جنوبی بازدید کرد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، در سفر یکروزه معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه و موزه عروسک های شرکت تعاونی الغدیر واقع در خانه تاریخی فروتنی بازدید شد.

در این بازدید که استاندار و معاونین و مدیران و مسئولین استانی سید حمید کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را همراهی کردند؛ حاضرین از نزدیک در جریان پیشینه تاریخی و فرایند ساخت عروسک ها و همچنین مشکلات پیش روی شرکت تعاونی قرار گرفتند.

این شرکت تعاونی در سال 86 با موضوع فعالیت خدماتی- توسعه روستایی و در محدوده فعالیت 30روستای شهرستان سربیشه و با تعداد 1770 نفر عضو و اشتغالزایی 550نفر افتتاح شد.

شرکت تعاونی روستایی الغدیر با ظرفیت تولید این شرکت تعاونی 6000عروسک در سال و با هدف فقرزدایی از جوامع روستایی هدف، حضور و مشارکت فعال زنان روستایی ، کاهش مهاجرت راه اندازی شد.

این شرکت تعاونی در سال 96 موفق به کسب عنوان شرکت تعاونی برتر، شرکت تعاونی سبز و مدیر عامل این شرکت تعاونی به عنوان سفیر تعاون در استان خراسان جنوبی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده است.

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید