اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان : فرهنگسازی ، آینده پ‍ژوهی و اطلاع رسانی شفاف از نقش‌های مهم روابط عمومی به شمار می روند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان : فرهنگسازی ، آینده پ‍ژوهی و اطلاع رسانی شفاف از نقش‌های مهم روابط عمومی به شمار می روند
رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان ، فرهنگسازی درون سازمانی و برقراری ارتباطات مؤثر برون سازمانی با جامعه هدف را از نقش‌های کلیدی و مهم روابط عمومی دانست

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان جلسه شورای هماهنگی مدیران کل و مدیران روابط عمومی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان 25 اردیبهشت ماه به میزبانی اداره کل بهزیستی استان کرمان در سالن ارشاد این اداره کل برگزار شد  .

در این جلسه رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان ، با تبریک فرا رسیدن روز روابط عمومی ، فرهنگسازی درون سازمانی و برقراری ارتباطات مؤثر برون سازمانی با جامعه هدف را از نقش‌های کلیدی و مهم روابط عمومی دانست و با تأکید بر اینکه روابط عمومی باید اشراف کامل به موضوعات کاری و مسائل پیش روی سازمان محل کارش داشته باشد گفت: روابط عمومی قدرتمند باید آینده پژوهی را در اولویت کارهای خود قرار دهد  .

در این جلسه مدیرکل بهزیستی استان کرمان نیز ضمن گرامیداشت روز روابط عمومی به تلاش سخت کارکنان روابط عمومی و علکرد مهم آنها در سازمان اشاره کرد و افزود : اطلاع رسانی مناسب فعالیتهای دستگاههای اجرایی به مردم ، یکی از کارهای مثبت روابط عمومی است .

وی با اشاره به دنبال کردن 189 مأموریت از کوچک و بزرگ در این راستا گفت: اصلی‌ترین مآموریت بهزیستی ایجاد راهکارهای سلامت اجتماعی و رفاه اجتماعی است.

در ادامه اعضای جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای دستگاه اجرایی خود به بیان دیدگاههای خود در رابطه با توانمندی بخش روابط عمومی پرداختند .

در پایان این جلسه رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح سپاس ، از عملکرد مدیران روابط عمومی دستگاههای تابعه تجلیل کرد .

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید