اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با صدور پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندکاران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام ایشان به شرح ذیل است :

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده  به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ها وابسته است.

امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و راهبردی یک سازمان نقشی قابل توجه دارد و روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است.

خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی ، بویژه فعالان حوزه روابط عمومی در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند قابل تقدیر است.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی  را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در کرمان و همکاران خوبم جناب آقای رسول هوشیاراحمدی رئیس محترم شورای هماهنگی های مدیران روابط عمومی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در کرمان و جناب آقای محسن محمد زاده کارشناس محترم روابط عمومی این اداره کل و همه رابطان اداره روابط عمومی در ادارات شهرستانی ، تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را  از درگاه ایزد متعال مسئالت می نمایم.

 

رضا اسماعیلی

 رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در کرمان و

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید