اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان به مناسبت هفته قوه قضائیه

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان به مناسبت هفته قوه قضائیه
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان طی پیامی فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به رییس قوه قضاییه ، رئیس کل دادگستری استان کرمان و سایر مسئولان قضایی تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته قوه قضائیه فرصتی مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامیمان و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی ، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر ، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه است .

بدون شک کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری ، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد ، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد .

اینجانب به عنوان عضوی کوچک از جامعه بزرگ کار و تولید استان کرمان با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش ، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه استان و دست اندرکاران امر قضا تبریک عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزومندم .

 

رضا اسماعیلی

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید