اخبار

پیام تبریک روز بهزیستی و تأمین اجتماعی

پیام تبریک روز بهزیستی و تأمین اجتماعی
رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در پیامی روز بهزیستی و تأمین اجتماعی را به دست اندرکاران و مخاطبان این دو دستگاه اجرایی تبریک گفت. متن کامل پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

25 تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان« روز بهزیستی و تأمین اجتماعی» نامگذاری شده که در قالب هفته بهزیستی و تامین اجتماعی گرامی داشته می شود. این هفته، فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این دو مجموعه خدماتی است که به موجب مفادی از اصول قانون اساسی و در جهت تحقق عدالت اجتماعی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه شکل گرفته اند .

توجه ویژه آقای شریعتمداری مقام عالی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به کارکرد خیر جمعی و کمک به محرومان و نیازمندان نشان از اهمیت  ویژه جایگاه بهزیستی و تأمین اجتماعی دارد که در این بین نباید از تلاشهای کارکنان خدوم و شرکای اجتماعی وزارت متبوع در این بخش چشم پوشید  .

تأمین عدالت اجتماعی، ایجاد برابری های اجتماعی و تلاش برای تحقق جامعه آرمانی و ایده آل یکی از اهداف اصلی سازمان تامین اجتماعی است که به حمد الهی بستر مناسبی را برای تامین رفاه بیمه شدگان، مستمری بگیران و بازنشستگان فراهم آورده است.

سازمان بهزیستی نیز مجموعه ای است که کارکنان آن با عشق و علاقه و با محوریت انسانیت به همنوعان خویش خدمت می کنند و امروز نگاه صدها هزار مددجو، معلول، سالمند و از کار افتاده معطوف خدماتی است که این سازمان ارائه می دهد.

با توجه به این که قشرهای آسیب پذیر و کم درآمد جامعه از مخاطبان تأمین اجتماعی و بهزیستی هستند لذا ارایه خدمات درست و به موقع، موجب افزایش امید و رضایتمندی در این گروه ها شده و دست اندرکاران این دو نهاد برای نیل به این هدف مهم باید بیش از گذشته نسبت به رفع مشکلات مردم اهتمام ورزند .

اینجانب ضمن پاسداشت خدمات و تلاشهای خدمتگزاران در عرصه مقدس بهزیستی و تأمین اجتماعی، فرا رسیدن این ایام را به تمامی مسئولان و کارکنان خدوم و زحمتکش بهزیستی و تأمین اجتماعی استان کرمان به ویژه مددکاران فداکار، مددجویان و مستمری بگیران گرانقدر، تحت پوشش این دو سازمان، تبریک و تهنیت عرض نموده، موفقیت روز افزون همگان را در راستای آرمانهای والای امام راحل عظیم الشان(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

رضا اسماعیلی

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید