اخبار

14 هزار و 685 کارگر متقاضی مسکن در طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان ثبت نام کردند

14 هزار و 685 کارگر متقاضی مسکن در طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان ثبت نام کردند
مدیر اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: 14 هزار و 685 کارگر متقاضی مسکن در طرح اقدام ملی مسکن تاکنون در این استان ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان کرمان علی سلیمانی افزود: بر اساس تفاهم نامه مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی، مقرر شده ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارگران، زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در کشور ایجاد شود.
مدیر  اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان افزود : از مجموع 14 هزار و 685  نفر متقاضی این طرح در استان کرمان ، ۲۷۵ نفر زنان سرپرست خانواده و ۱۰۶۲ نفر از آنها کارگران بین دهک های  ۱ تا ۳ جامعه می باشند
علی سلیمانی  اظهار کرد:  مهلت واریز اولیه و تکمیل موجودی تا پنج دی ماه جاری بوده اما بر اساس مذاکرات به عمل آمده با مسکن و شهرسازی، این تاریخ برای گروه‌های هدف تا پایان دی ماه جاری تمدید شد.
وی گفت : افراد جامانده از ثبت نام و افرادی که تا ۵ دی ماه نتوانسته اند آورده اولیه خود را واریز نمایند می توانند تا پایان دی ماه جهت ثبت نام،تکمیل موجودی و افتتاح حساب به سایت www.tem.mrud.ir مراجعه نمایند .

۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید