بازدید مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون از مجموعه کارگران زرند

بازدید مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون از مجموعه کارگران زرند
مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به زرند از بخش‌های مختلف مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرند کمال تنها با حضور در مجموعه ورزشی کارگران شهرستان زرند، از بخش های مختلف آن بازدید و بر پیشبرد اهداف ورزش کارگری و خدمت رسانی بیشتر و بهتر به قشر کارگر تأکید کرد.

او با بیان اهمیت ورزش برای جامعه کارگری گفت: بدون شک نیروی انسانی ماهر و سالم سرمایه ای بزرگ در مسیر تحقق اهداف اقتصادی کشور به شمار می رود و ورزش در هموارسازی این مسیر نقش مهمی ایفا می کند.

به گفته تنها، شادابی و سلامت جسم و روان کارگران، افزایش راندمان در بخش های مختلف تولید و خدماتی را به دنبال دارد.

 او می گوید: ورزش عامل بسیار مهمی در زمینه ایجاد سلامت، شادابی و نشاط در جامعه کارگریست و بسیاری از کارگرانی که ورزشکار هستند، دارای جسم و روح بانشاط و سالم تری خواهند بود.

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اولویت اول این وزارت را در ورزش، نگاه جامع، دقیق و علمی به ظرفیت های استان ها و شهرستان ها دانست.

 علیرضا ابراهیمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرند نیز ، به ارائه گزارشی از برنامه های توسعه ای و در دست اجرای این مجموعه پرداخت.

او گفت: استفاده از ظرفیت مجموعه های ورزشی و تفریحی در زمینه احیای زیرساخت های ورزشی این شهرستان می توانند تاثیر گذار و مثمر ثمر واقع شوند.

ابراهیمی می گوید: امیدواریم این سفر منشا خیر و نگاه ویژه تنها مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تکمیل پروژه ها در این مجموعه شود.

۷ اسفند ۱۴۰۰ ۱۳:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید