مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در جشن با شکوه جامعه کار و تلاش کرمان : کارگران عزیز در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌عزت ایرانی تلاش می کنند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در جشن با شکوه جامعه کار و تلاش کرمان :  کارگران عزیز در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌عزت ایرانی تلاش می کنند .
مجتبی مصباح مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان امشب در مراسم با شکوه جش جامعه کار و‌ تلاش کرمان که به مناسبت هفته کار و‌ کارگر و بسیج کارگری در سالن شهدای کارگر کرمان برگزار شد گفت : دکتر عبدالملکی وزیر ، عدالت گستر وزارت مردم بر حمایت همه جانبه از جامعه کار و تلاش بویژه کارگران تاکید ویژه دارد .

معاون سیاسی ، امنیتی استانداری کرمان نیز در جشن با شکوه جامعه کار و تلاش استان کرمان با بیان اینکه کارگران در  جنگ روایتها و جهاد تبیین حکم افسران توانمند را دارند گفت : جامعه کار و تلاش باید نگاه اسلام و دولت مردمی آیت الله رئیسی به کار و کارگر را تبیین کنند .

رحمان جلالی با قدردانی از کارگران به منظور حضور همیشگی در صحنه های انقلاب اسلامی گفت : بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب از مدیران جامعه کار و تلاش استان انتظار می رود  سه ماموریت ، تنظیم عادلانه روابط کار و کارفرما ، امنیت شغلی کارگران و ایجاد فرصتهای شغلی جدید را به شکل مطلوب‌پیگیری کنند .

سرهنگ پاداش جانشین ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه ثارالله استان کرمان هم گفت : بسیج کارکری ، پیگیری مطالبات کارگران را وظیفه خود می داند .

سرهنگ  پاداش ضمن تبریک هفته کار و کارگر و بسیج کارگری به جامعه کار و تلاش استان کرمان گفت :  مدیران لایق و انقلابی  جامعه کارگری کشور باید تمام تلاش خود را در راستای کاهش مشکلات کاری و معیشتی کارگران عزیز بکار گیرند .

در این مراسم از بسیجیان و‌ ورزشکاران  نمونه جامعه کار و تلاش و پاکبانان نمونه شهرداری کرمان تجلیل شد .

این مراسم با اجرای برنامه های شاد فرهنگی و‌هنری همراه بود.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید