اخبار

افتتاح نخستین خانه فرهنگ کار و تلاش استان

افتتاح نخستین خانه فرهنگ کار و تلاش استان
نخستین خانه فرهنگ کار و تلاش استان کرمان با حضور معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در کارخانه لاستیک بارز کرمان افتتاح شد .

نخستین خانه فرهنگ کار و تلاش استان کرمان با حضور معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در کارخانه لاستیک بارز کرمان افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در این مراسم دکتر حجت ا ... میرزایی معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با قدر دانی از مسؤلان جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان در راه اندازی این مراکز فرهنگی گفت : استان کرمان در بسیاری جهات پیشتاز بوده است و راه اندازی سریع این خانه فرهنگ نیز نشانه همین امر است .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز با بیان اینکه خانه فرهنگ کار و تلاش مرکزیست که به استناد ماده 3 اساس نامه مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران کرمان ایجاد و به منظور رصد مؤلفه های فرهنگ کار و ترویج برنامه های مربوط به آن فعالیت خواهد کرد گفت : خانه فرهنگ کار و تلاش استان کرمان می تواند فرایند ارتقای فرهنگ کار و اهمیت آن در جامعه را تسهیل نماید .

رضا اسماعیلی گفت : خانه فرهنگ کار و تلاش استان کرمان به معنای یک سمبل عینی ؛ این بستر را فراهم می کند که با استفاده از دو نهاد خانواده و آموزش ، ابعاد مختلف فرهنگ کار را به جامعه بشناساند و در جهت ارتقای آن فعالیت نماید .
وی ؛ توانمند سازی نیروی کار از لحاظ روحی و جسمی – ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از تولیدات استان – ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی – ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی را از مهمترین اهداف تشکیل خانه فرهنگ کار و تلاش در استان کرمان اعلام کرد و گفت : ترویج فرهنگ خیر جمعی و تعاون – بهبود اخلاق کاری در محیط کار – تقویت هویت کارگری و ترویج فرهنگ مهارت آموزی از دیگر اهداف تشکیل خانه فرهنگ کار و تلاش در استان کرمان است .
خاطر نشان می شود پس از افتتاح این مرکز آقای دکتر میرزایی به همراه مدیران و مسؤلان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از بخشهای گوناگون کارخانه لاستیک بارز کرمان بازدید نمود .
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۲۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید